PRACÍ PODMÍNKY

Abyste si textil od nás užili co nejdéle, je nutné dodržet některé náležitosti.

  1. Trička doporučujeme prát nejlépe samostatně a na šetrný program bez aviváže. Při praní s těžkým či hrubým prádlem (např. jeany nebo montérky) je tričko s potiskem vystaveno velké mechanické zátěži, která ho může poškodit.
  2. Perte naruby na 30° bez aviváže nejlépe v gelové pracím prostředku. K praní nepoužívat agresivní čistící prostředky. „Vanish, skvrn a obrázků se zbavíš". Pokud chceš odstranit nějakou skvrnu zkus to třeba mýdlem s Jelenem, ten funguje vždycky.
  3. Nepoužívejte bělidla. Pokud by Vás napadlo použít bělidlo, tak věřte, že by mohl zmizet nejen barevný, ale i bílý obrázek.
  4. Nepoužívejte kapsle na praní s bělící složkou.
  5. Barevný textil neperte s bílým textilem a naopak. Může dojít k nežádoucímu obarvení textilu.
  6. Perte v gelovém pracím prostředku a žehlete naruby.
  7. Nesušte v sušičce. Toto tričko by radost nemělo, až ho do ní zavřete. Pověste ho mokré na šňůru a nechte ho přírodně uschnout.
  8. Potištěný textil lze žehlit pouze po rubu.
  9. U digitálního tisku případná změna nebo odlišnost barevnosti textilie kolem potisku zmizí po prvním vyprání. Je to v důsledku aplikační látky na textilu pro tisk a vysoké teploty a tlaku při fixaci barvy.
  10. U sítotisku nebo transferu se na potištěné straně může objevit otlak tiskové palety, i ten však zmizí jak produkt vyperete.